Pytania o przyszłość z Pola Akaszy 

Pytania o przyszłość z Pola Akaszy 

Przyszłość z Pola Akaszy: Czy jest „jedna” przyszłość? To pytanie nurtuje wielu z nas, zwłaszcza gdy szukamy odpowiedzi u jasnowidzących lub wróżek. Czy jednak nasza przyszłość jest z góry określona, czy może istnieje wiele możliwych dróg? Artykuł wyjaśnia jak możesz dowiedzieć się o swojej przyszlości z Pola Akaszy, w którym są zgromadzone informacje o życiu i przyszłości. Na YouTubie znajdziesz filmik w tym samym temacie w języku angielskim „Asking about future in the Akashic Records”.

Czym jest Pole Akaszy? 

Pole Akaszy (lub inaczej Kroniki Akaszy) to pole informacyjne, w którym są wszystkie informacje związane z daną osobą, włączając w to informacje o przodkach, blokadach energetycznych oraz predyspozycjach duszy. Dzięki niemu możesz odkryć, co zrobić, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje życie.

Każdy z nas ma dostęp do własnego Pola Akaszy, ale także może udzielić dostępu drugiej osobie, takiej jak praktyk duchowy. Poprzez połączenie się z Polem Akaszy, możesz rozszerzyć swoją świadomość dotyczącą własnego życia. Daje to możliwość zrozumienia, które wybory są zgodne z Twoimi wartościami, a które mogą prowadzić Cię na nie odpowiednią ścieżkę. 

Pomaga także w identyfikacji blokad z przeszłości i odkrywaniu drogi pełnej miłości i zrozumienia.

Więcej o Polu Akaszy dowiesz się z tego filmiku na YouTubie „Czym jest Pole Akaszy – łatwe wyjaśnienie”.

Czy jest „jedna” przyszłość? 

Udając się po wsparcie do osoby jasnowidzącej, czy wróżki możesz zakładać, że jest jedna opcja przyszłości. Skoro ta osoba zobaczyła daną wizję, to znaczy, że na pewno tak będzie. A co jeśli jest inaczej? Co jeśli mamy kilka opcji przyszłości? Jest kilka dróg, kilka możliwości? Przyszłość nie jest pewna, dopóki my jej nie wprawimy w ruch. Poniżej kwestie, które może zainspirują Cię do innego spojrzenia na przyszłość. 

Potencjały przyszłości z Pola Akaszy

Możesz korzystać z Pola Akaszy jako narzędzia, które wspiera w zrozumieniu, jakie są najbardziej prawdopodobne opcje przyszłości. Nie zobaczysz JEDNEJ drogi, która się wydarzy, zobaczysz kilka możliwości. 

Często możesz również zobaczyć jakości (czyli np. emocje), jakie będą Ci towarzyszyć w przyszłości, bardziej niż konkretne wizje tego co się wydarzy. Dzięki temu możesz używać ich jako kompasu, który kieruje Cię ku takiej przyszłości, jakiej pragniesz. 

Warto pamiętać, że przyszłość jest płynna i zmienia się wraz z wyborami, które podejmujesz. To właśnie przez Twoje wybory, możesz spowodować, że przyszłość będzie wyglądać inaczej. Możesz spowodować, że przyszłość, która została Ci przepowiedziana, nie dojdzie do skutku. Podejmując nowe wybory, zaczniesz przyciągać inną przyszłość. Zawsze masz aktywny udział w tym co się wydarzy. 

Czy mogę zobaczyć przyszłość w Polu Akaszy? 

Tak, jednak warto pamiętać o tym, że jest to opcjonalne. W mojej prawie już 5-letniej praktyce zdarzyło się tylko kilka razy zobaczyć dokładną przyszłość dla osób, dla których wykonywałam odczyt. Były to wyjątki. Kiedy podczas jednego z odczytów osoba zapytała mnie o to kim będzie osoba, z którą wejdzie w relację romantyczną, zobaczyłam pustkę. Zapytałam wtedy, dlaczego nic nie widzę i pojawiła się informacja, że jeśli ta osoba dowie się, to za bardzo uczepi się tej wizji i zapomni o życiu w tu i teraz. 

Te kilka razy, podczas których otrzymałam bardzo klarowne wizje dla osób, były w momencie, kiedy ta przyszłość była już “ugruntowana”. Oznacza to, że w przestrzeni już osadzona, np. przyszła informacja, że osoba jest w ciąży (a nie starała się)  i po kilku dniach poszła na rutynową kontrolę i okazało się, że faktycznie jest w ciąży od kilku tygodni. Inny przykład: w pytaniu gdzie osoba będzie mieszkać, zobaczyłam konkretne miejsce i opowiedziałam o nim. Osoba wtedy opowiedziała, że kupiła dokładnie taką działkę. 

Tak więc jest możliwość, żeby zobaczyć przyszłość, do której już została osadzona w teraźniejszości. 

Gdyby osoba z pierwszego przykładu nie była jeszcze w ciąży (zarodka by jeszcze nie było) to zobaczyłabym bardziej ciąże jako potencjał przyszłości. Możliwość, która może się wydarzyć. Tak samo w drugim przykładzie, jeśli osoba nie miałaby zakupionej działki, zobaczyłabym to jako możliwość. 

Jak możesz zobaczyć swoją przyszłość 

Jakąkolwiek wizję przyszłości otrzymasz, pamiętaj, że moc jest w Tobie <3 Jeśli otrzymasz wizję, którą odbierasz jako pozytywnie lub negatywnie, koniec końców jest to tylko wizja. Nie jest ona jeszcze osadzona w rzeczywistości. Możesz podejść do niej z lekkim dystansem, jako propozycja od wszechświata odnośnie tego co może się wydarzyć. Czasem wizje wypełniają się w 100%, a czasem w 80%. Kiedy zaczniesz traktować je z większym dystansem, wprowadzisz więcej lekkości do swojego życia. 

Łącząc się ze swoim Polem Akaszy możesz zobaczyć wizję tego co może się wydarzyć. Jednak jeśli zależy Ci bardzo na danej wersji przyszłości (dziecko, partner, zmiana pracy), to często wchodzi presja uzyskania twierdzącej odpowiedzi. Możesz wtedy nie zobaczyć nic, lub błędne wizje, które są iluzją wykreowaną przez umysł. Im mniej zależy Ci na konkretnej wizji, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz wizję z przestrzeni Pola Akaszy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak łączyć się z Polem Akaszy zajrzyj do kursu online. 

Skąd błędne wizje o przyszłości

Dlaczego więc osoba jasnowidząca czy wróżka zobaczyły daną wizję? Czy kłamały? Niezupełnie, taka osoba mogła zobaczyć jeden z najbardziej prawdopodobnych potencjałów. Czyli taką drogę, która jeśli nie podejmiesz żadnych zmian w swoim życiu, najprawdopodobniej się wydarzy.

Inna możliwość jest taka, że otrzymały taką wizję, aby zmotywować Cię do akcji. Czasem otrzymanie wizji przyszłości, która jest niezachęcająca, powoduje zwiększenie motywacji do zmiany 🙂 Kiedy osoba usłyszy, gdzie kierują ją aktualne wybory bardzo możliwe, że otrząśnie się z iluzji i zaczynie podejmować kroki ku transformacji swojego życia. 

Jak zadawać pytania o przyszłość z Pola Akaszy? 

Korzystając z Pola Akaszy, możesz otrzymać wsparcie w zrozumieniu, jakie potencjały na Ciebie czekają. Dzięki temu możesz bardziej świadomie wybrać jaką drogą chcesz podążać. 

Zauważyłam, że bardzo znaczący jest sposób, w jaki zadaje się pytanie. Dlatego kiedy łączysz się ze swoim Polem lub korzystasz z odczytu, zamiast zadać pytanie:

„czy ta praca da mi satysfakcję?”

zapytaj:

„co mogę zrobić, aby ta praca przyniosła mi satysfakcję”

lub

„na czym mogę się skoncentrować, aby odczuwać satysfakcję z pracy”?

Dzięki temu koncentrujesz się na usłyszeniu o ścieżkach, które wspierają Twoje możliwość rozwoju. Kiedy zadajesz pytania w Polu Akaszy możesz skoncentrować się na kierowaniu uwagi ku sobie i ku swojej mocy.  Wtedy bierzesz odpowiedzialność za swoje wybory i szukasz co TY możesz zrobić, aby poprawić życie. 

O czym warto pamiętać pytając o przyszłość w Polu Akaszy

Możesz się również zastanowić, dlaczego w ogóle zadajesz pytanie o przyszłość. Jaka jest Twoja motywacja? Nie ufasz swoim wyborom? Nie wierzysz w swoje siły? A może nie ufasz drugiej osobie? Lub wszechświatowi? 

Podczas odczytów w Polu Akaszy, które prowadzę, kieruję osoby, aby spojrzały w głąb siebie. Bardzo często pytania o przyszłość kryją pod sobą niepewności, lęki czy wątpliwości. Kierując się ku nim, odkrywamy nieuleczone rany z dzieciństwa, niewyrażone emocje czy pokoleniowe traumy.

Może okazać się, że pytam o przyszłość, bo nie wierzę w to, że jestem godna/y miłości, albo mam w sobie przekonanie, że zostanę zdradzony/a czy wykorzystana/y. 

Wtedy możesz skoncentrować się na źródle tego pytania. Skierować swoją uwagę i miłość ku tym aspektom Ciebie. Kiedy otaczasz je miłością, nagle okazuje się, że nie chcesz już pytać o przyszłość. Jesteś osadzony/a w tu i teraz w swoim ciele, ufasz sobie i swoim wyborom i co najważniejsze, wiesz, że masz w sobie moc, dzięki której każda wersja przyszłości jest Ci wspierająca. 

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten wpis jest dla Ciebie inspirujący i wspierający w tym, aby spojrzeć inaczej na zadawanie pytań o przyszłość w Polu Akaszy. Całkowicie rozumiem chęć dowiedzenia się tego jak będzie wyglądać przyszłość, sama też często mam ochotę wiedzieć. Mieć to potwierdzenie, że wszystko wyjdzie dobrze… jednak co wtedy z naszą wolną wolą i niespodzianką?

Jeśli byś od razu wiedział/a o tym jak potoczy się Twoje życie to czy byłbyś/abś tak chętna na Ziemską wędrówkę? 🙂 

Jeśli zainteresował Cię temat Pola Akaszy i chcesz skorzystać z odczytu możesz skorzystać z sesji indywidualnej – więcej o niej znajdziesz tutaj.

A jeśli chcesz nauczyć się łączenia z Pola Akaszy, tutaj znajdziesz więcej informacji o kursie online

Pięknego dnia!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Czym są Kroniki Akaszy zwane również Polem Akaszy? 

Kroniki Akaszy, znane również jako Pole Akaszy, to pole informacyjne, w którym zawarte są wszystkie informacje związane z daną osobą, włączając w to historię przodków, blokady energetyczne oraz predyspozycje duszy. To źródło wiedzy, które możemy odkryć, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje życie.

2. Dlaczego warto łączyć się z Polem Akaszy?

Łączenie się z Polem Akaszy prowadzi do lepszego zrozumienia siebie i swojej duszy. Przynosi również spokój i harmonię, co pomaga zobaczyć nowe możliwości w swoim życiu. Dodaje nadziei i wspiera w podniesieniu świadomość, co otwiera drzwi do nowych perspektyw i wyborów życiowych.

3. Jak mogę połączyć się ze swoimi Kronikami Akaszy? 

Każdy może połączyć się ze swoim Polem, poprzez wyrażenie czystej intencji (zazwyczaj jest używana specjalna modlitwa). Najważniejsze w łączeniu jest połączenie się z Polem Serca, oraz uciszenie głosu ego. W kursie online Pole Akaszy dzielę się swoim doświadczeniem jak można to zrobić. Alternatywnie możesz umówić się na sesję indywidualną "Odczyt w Polu Akaszy", podczas której dajesz mi dostęp do swojego Pola Akaszy.

4. Jak połączenie się z Polem Akaszy może pomóc w moim życiu?

Łączenie się z Polem Akaszy pomaga w zrozumieniu siebie, odblokowaniu kreatywnego potencjału, znalezieniu harmonii w relacjach, przyciągnięciu obfitości i dobrobytu, oraz zrozumieniu sensu życia. To doskonała okazja do odkrycia autentycznych potrzeb swojej duszy i kształtowania pełniejszego i bardziej harmonijnego życia.

5. Jak często mogę łączyć się z Kronikami Akaszy?

Częstotliwość zależy od twoich indywidualnych potrzeb. Możesz łączyć się codziennie, lub według własnego harmonogramu. Jeśli korzystasz z odczytu u innej osoby warto mieć na uwadze, aby pozostawić czas na integrację informacji z sesji. 

Najnowsze posty: